Aşk Elif Şafak

Aşk Elif Şafak

Kategoriler:
Yayınevi Doğan Kitap
Kitap Numarası : 2118

Açıklama

Aşk Elif Şafak Özeti

Ella, üç çocuğu olan bir kadındır. Eşi David ile birlikte Northampton’da yaşamaktadır. Sıradan bir hayatı olan Ella, tüm zamanını çocuklarla ilgilenerek ve yemek pişirerek geçirmektedir. Ancak David ile aralarında sorunlar vardır. David’in onu aldattığını düşünmekte, bu da sık sık huzursuzluğa sebep olmaktadır.

Ella’nın büyük kızı Jeannette, bir gün anne ve babasına sevgilisi olan Scott ile evleneceğini söyler. Şaşırırlar.

Ella, Scott’ı arar ve kızından uzak durmasını söyler. Bu da hem Jeannette’nin hem de David’in tepkisine yol açar ve hayatları değişmeye başlar.

Ella’ya bir dergide iş bulurlar. Artık bir yayınevinde editörün asistanının asistanı olarak çalışmaktadır. Bu arada boş vakitlerini Aziz Zahara’nın öyküsünü değerlendirerek geçirmektedir. Ella, öykünün içinde kendini bulur ve hikayeden, dolayısıyla da yazardan bir hayli etkilenir. Zamanla Aziz ile mailleşmeye başlarlar ve sadece bu mailler bile Ella’nın Aziz’e aşık olmasına yeter.

Bu sefer de David ile olan evliliğini sonlandırmak ister. Aziz’in kanser olduğu gerçeğini duyması bile boşanmayı engelleyemez ve Ella, Aziz ile birlikte Konya’ya gelerek 1 yıl boyunca mutlu bir hayat yaşar. Ancak Aziz ölür. İkizler ve David, Ella ile konuşmak istemezken ona destek çıkan tek kişi Jeannette olur.

Kitap Özetleri

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aşk Elif Şafak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

trabzon escort