Aynı Yıldızın Altında

Aynı Yıldızın Altında

Kategoriler:
Yayınevi Pegasus
Kitap Numarası : 2189

Açıklama

Aynı Yıldızın Altında Özeti

Günümüzde karşı karşıya kalınan sağlık sorunları her geçen gün karşımıza farklı şekillerde çıkmıştır. Ancak gün geçtikçe daha bariz şekilde kendisini gösteren hastalıkların romanların ve filmlerin konusu olması hem konuya daha fazla dikkat çekilmesini sağlarken, hem de hastalara umut ışığı olmaktadır. Bu iki etkiyi sağlayan romanlardan bir tanesi de Aynı Yıldızın Altında romanıdır.

Başarılı yazar John Green tarafından yazılan birçok roman yer almasına rağmen Green’in ilk Türkçeye çevrilen romanı Aynı Yıldızın Altında eseridir. Çiçek Eriş tarafından dilimize başarılı şekilde çevrilen romanı Pegasus basarak ülkemizde birçok kişiye ulaştırmayı başarmıştır. 2012 yılında basılan ve 6 senedir raflarda durmaya devam eden eseri mutlaka edinmenizi tavsiye ederiz.

Aynı Yıldızın Altında eseri bir yandan insanların kanser hakkında düşünmesini ve farkında olmasını sağlarken diğer yandan da Hazel ve Agustus arasındaki yaşanan aşkı konu edinmektedir. Hazel 16 yaşındadır, akciğer kanserine yakalanmıştır. Psikolojik olarak kendisini iyi hissetmek için bir destek grubuna katılır ve orada Agustus ile tanışır, tabi daha sonrasında aşkı görmekteyiz.

Kitap Özetleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aynı Yıldızın Altında” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

trabzon escort