Kafamda Bir Tuhaflık

Kafamda Bir Tuhaflık

Kategoriler: Kitap Numarası : 2127

Açıklama

Kafamda Bir Tuhaflık Özeti

Daha önce hiç tanımadığınız birine mektup yazmışlığınız oldu mu? Eminiz ki; bu soruya birçok kişi Hayır yanıtını vermekte ve şaşkınlıklarını gizleyememektedir. Son zamanlarda en çok konuşulan ve usta bir yazarın elinden çıkmasından dolayı herkesin hiçbir sorgulama yapmadan okumak istediği romanlardan bir tanesi Kafamda Bir Tuhaflık adlı roman olarak karşımıza çıkmaktadır.

Orhan Pamuk‘un kaleminden çıkan ve kimin yazdığına bakmasak bile Pamuk gibi dev bir yazara ait olabileceğini en kolay şekilde bilebileceğimiz eseri mutlaka okumalısınız. Eserde birbirini tanımayan iki insanın yazdığı mektuplar ön plana çıkarken derin şekilde nefes aldığınızda aşkı da hissedeceksiniz. Kafamda Bir Tuhaflık romanı 2014 yılında yayımlanan ve 4 senede büyük okunma sayısına ulaşan kitaplardandır.

Mevlüt karakteri etrafında dolaşan Kafamda Bir Tuhaflık romanını okumaya başlamanızın ardından karakterin aynı anda birçok işi bir arada yaptığına şahit olacaksınız. Hem hiç tanımadığı kıza mektuplar yazarak derin bir aşk yaşamaktadır, hem de İstanbul gibi büyük bir şehirde çalışarak geçimini sağlamaktadır. Bu hayatın içerisinde kıza ulaşıp ulaşamayacağını kitabı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kitap Özetleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kafamda Bir Tuhaflık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

trabzon escort