Kayıp Gül

Kayıp Gül

Kategoriler: Kitap Numarası : 2160

Açıklama

Kayıp Gül Özeti

Genç olmasına rağmen birçok yazarı gerisinde bırakan ve Kayıp Gül adlı romanı sayesinde büyük bir başarı toplamaya başlayan Serdar Özkan’ın bu eseri 50 farklı ülkede yayına alındı. Eser o kadar fazla beğenildi ki; 43 dilde tercümesi yapıldı. Serdar Özkan sağladığı bu başarı sayesinde ülkemizi de roman alanında dünya ülkeleri arasında başarılı şekilde temsil etti.

Macera romanları arasına adını yazdıran bu başarılı eser zaman geçtikçe daha fazla yorum almaya devam ediyor. Aldığı yorumlara baktığımız zaman çoğu olumlu anlamda yapılmaktadır. Kayıp Gül romanında kendisini kaybeden ancak kaybettiği benliğini bulmak için birçok maceraya atılan genç bir kızın hayat hikayesi okuyuculara usta bir dille aktarılmaktadır.

Romanda kendisini bulmaya çalışan genç kız sizi de okurken gittiği yerlere adeta götürecektir. Bir bakmışsınız ki; Yunan Mitolojisi’nin ortasındasınız, daha sonra Yunus Emre’ye gidiyorsunuz. Sonrasında kendinizi Sokrates’e götürüp oradan da Küçük Prens’e doğru yol alıyor halde buluyorsunuz. Meryem Ana’ya değin varan bu yolculuğa katılmak için bir an önce kitabı edinmeniz gerekiyor.

Kitap Özetleri

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kayıp Gül” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

trabzon escort